به اتحادیه‌ی فدرال حمایت از اقتصادی و بازرگانی خارجی خوش آمدید

 اعضای اتحادیه‌ی ما بر این باور استوار است که سیاست و اقتصاد بر پایه‌ی تعهد فردی آحاد بنا می‌شود. در اتحادیه‌ فدرال حمایت از اقتصادی و بازرگانی خارجی (BWA) زندگی علمی و اجتماعی متخصصان و مدیران اقتصادی، حول یک مسئولیت جمعی سامان می‌یابد: ورای اهداف فردی، همه متعهد به اقتصاد بازارمحور اجتماعی-زیست‌محیطی هستند که رشد پایدار را برای همگان میسر می‌سازد و حفظ زیست‌بوم مشترک را برای نسل‌های آینده امکان پذیر می‌کند.

اقتصاد یعنی همه‌ی ما

پیشرفت و ثروت اتفاقی نیستند، بلکه بر پایه‌ی شهامت، خلاقیت و از خود گذشتگی افراد بسیاری در این سرزمین ایجاد شده‌اند. اقتصاد یعنی همه‌ی ما. در راستای این شعار BWA می‌کوشد که انگیزه، تعهد و حس مسئولیت نسبت به جامعه را تقویت نماید.

توانایی های ما منافع شما

اتحادیه BWA پیوندهای ارزشمندی در تمام سطوح ایجاد می‌کند:  اعضای BWA در سطح ملی به مجالس فدرال، شعبه‌های محلی و انجمن های اقتصادی پرشمار و در سطح بین‌المللی به شبکه‌ای گسترده از مشاوران بازرگانی خارجی در بیش از صد نقطه از جهان دسترسی دارند.

سنای BWA

این سنا متشکل است از اشخاص سرشناس در حوزه‌ی اقتصاد، علم و فرهنگ، به علاوه نمایندگان سیاسی و دیپلماتیک و اعضای مجلس فدرال می باشد. عضویت در این سنا انحصاری و مختص به شرکت‌های معتبر در سطح ملی، و محدود است به یک عضو برای حوزه های مختلف تجاری. شرط عضویت اعضا در این سنا،  موفقیت چشمگیر و نقش الگووار در حوزه‌ی فعالیت فردی و همچنین پایبندی به ارزش‌های مشترک ماست.

اعضای سنا به طور خاص مسئول  اجرایی کردن خط مشی های  اتحادیه و نماینده‌ی انجمن BWA در عرصه‌ی عمومی هستند. این اعضا در کنار هیات مشاوران علمی، اتاق فکر اتحادیه را تشکیل می‌دهند که مسئولیت آن طرح راهبردهای ملی و فراملیِ برای توسعه اقتصادی است. نقش اعضا اطلاع رسانی و ارائه‌ی مشاوره به تصمیم‌سازان در حوزه  سیاست و مدیریت در سطوح منطقه‌ای، ملی، اروپایی و بین‌المللی می‌باشد.

بدین وسیله بنیانگذاران اتحادیه در صدد احیا روح حاکم بر اندیشه‌ی سنتی و در عین حال مدرن سنای یونان باستان و رم بوده‌اند، که به موجبِ آن، محفلی جامع از اندیشه‌های مستقل،  به مصلحت مشترک نزدیک‌تر است، تا جمع خاصی از منفعت طلبان و جویندگان منافع شخصی.

شبکه‌ی بازرگانی خارجی BWA

مشارکت‌ و همکاری نزدیک ما با نهادهای بین‌المللی و داشتن شرکای توانمند، یک  شبکه‌ی جهانی در اختیار اعضای BWA قرار می‌دهد و مجموعه مشاوران بازرگانیِ خارجی و متخصصان امور مالی، منابع انسانی و مدیریت، نیازهای اعضای این انجمن را از هر جهت برآورده می‌سازد. دپارتمان بازرگانی خارجیِ دفتر فدرال BWA اعضای خود را از ارائه خدمات قابل اعتماد برای تحقیقات تکمیلی بهره‌مند می‌کند. این خدمات با ارائه سفرهای تخصصی و بازرگانی خارجی غیرمعمول  کامل می‌شود.

فدراسیون هسته تجارت جهانی (WTPF)

اتحادیه‌یBWA در مشارکت با کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل (آنکتاد) در واقع نهاد رسمی حمایت از فدراسیون هسته تجارت جهانی (WTPF) در آلمان می باشد که خود یک پایگاه داده‌‌ی جهانی برای صاحبان کسب و کارها است. این نهاد با ایجاد دسترسی به اطلاعات، اعلانات جاری و عرضه‌های ویژه‌ی مربوط به بیش از صد هسته‌ی تجاری در هفتاد کشور در سراسر جهان، مزیت ارزشمندی در اختیار کسب و کارهای کوچک و متوسط قرار می‌دهد.

اتحادیه‌ی BWA– یک تیم قدرتمند

اعضای ما با خلاقیت و نوآوری های خود،  بین ترین دلیل برای ایجاد کسب و کار در آلمان می باشند. عضویت در BWA به منزله‌ی پیوستن به شبکه‌ای قدرتمند از همفکران و همچنین برخورداری از حمایتی موثر از سوی اعضای این انجمن می باشد،  اتحادیه‌یBWA یک شریک قدرتمند و قابل اتکا برای اعضای خود محسوب می‌شود – فارغ از اینکه در کجای جهان شما را یاری کنیم، پیروزی شما نشان از اقتدار ماست.

تماس


Federal headquarters
Kranzler Eck Berlin
Kurfürstendamm 22
10719 Berlin

E-Mail: info(at)bwa-deutschland.de